EFDAL PLASTİK - WORLD OF PLASTİCS

TORBALI / AYRANCILAR / ORGANİZE SANAİ İZMİR Torbali / İzmir
Cep Onaylı
E.T. Sanal Kartvizit
Vitrin
Bugün 3 , Temmuz ayında 36 ve toplamda 36 ayrı kişi ziyaret etti.
0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

EFDAL PLASTİK - WORLD OF PLASTİCS

TORBALI / AYRANCILAR / ORGANİZE SANAİ İZMİR

EFDAL PLASTİK olarak siz değerli müşterilerimize metalin ve ağacın dışında plastiğin de temiz ve hijyenik olabilme özellikleri ile kullanım kolaylıklarını yaşatmaya ve mutfağınızda ev ortamınızda, endüstriyel mutfaklarınız da hatta sanayi alanlarında da tüm EFDAL PLASTİK ürünlerimizle hizmet vermeye çalışıyoruz.

EFDAL PLASTİK   bir TÜRKAY PLASTİK çözüm ortağıdır. TÜRKAY PLASTİK’e birçok ürünün temininde bizlere çözüm ortaklığı hizmeti verdikleri için teşekkürü bir borç biliyoruz.

EFDAL PLASTİK olarak biz plastiğin en sağlıklı olanı; PE Polietilen ‘i kullanmaktayız. En güvenli plastik türü olarak kabul edilir. 2 ve 4 numara bu maddenin düşük ve yüksek yoğunluklu halidir. İçinde barındırdığı gıdalara sızdırdığı bilinen herhangi bir zararlı madde yoktur. Ayrıca içerisinde ya da üstünde herhangi mikrop ve virüs barındırma özellikleri yoktur.  Bulaşık makinesinde yıkanabilir, mikrodalga fırında kullanılabilir.

EFDAL PLASTİK olarak biz birçok sektöre ürünler üretmekle birlikte en çok endüstriyel ve ev mutfaklarına plastik araç ve gereçler üretmekteyiz. Bunlara örnek verecek olursak kesme tahtalarımız ihtiyaçlarınıza göre şöyledirler; kırmızı kesme tahtası kırmızı et, mavi kesme tahtası çiğ deniz ürünleri, sarı kesme tahtası çiğ kümes hayvanları, kahverengi kesme tahtası pişmiş ürünler, yeşil kesme tahtası çiğ sebzeler ve beyaz kesme tahtası da unlu mamuller ve süt ürünleri ile işlem yapmak için kullanılır.

EFDAL PLASTİK olarak siz saygı değer müşterilerimizin plastik sektöründeki tüm ihtiyaçlarına hitaben hizmet vermekten gurur duyuyor ve siparişlerinizi bekliyoruz.


Türkay Plastik, 1968 senesin de iş hayatına Nazım Türkay sayesinde iş dünyasına aktif olarak katılmıştır. Türkay Plastik, ileri görüşlülük ile ürettiği ürünlerin kalitesi sayesinde alanında kendisini kanıtlamıştır.
Avrupa’da o zamanların üretilen ayakkabı makinalarının Türkiye’de ilk defa Nazım Türkay tarafından üretilmesi, bunun akabilin de ithal olarak gelen polietilen blok ve çubukları üretimini yapması bu ürünlerin ayakkabı, ortopedi, teknik plastik ve tekne malzemesi olarak kullanılması Türkay Plastik’in iş dünyasında başarıya ulaşmasına imkân sağlamıştır. Günümüz çağında plastik, hızla ahşap vb. malzemelerin yerini almıştır. Bu niteliklerin değişimi, yerel pazarların globalleşmesi ve yeni teknolojilerdeki hızlı değişimi ve gelişimi bizi yeni ürünler üretmeye teşvik etmiştir. Plastik birçok alanda daha kaliteli, daha kullanışlı, daha uzun ömürlü, sağlıklı olmakla birlikte, aynı zamanda da çevre dostumuzdur.
Türkay Plastik’in bütün bu gelişimciliğinin temelindeki yegâne anlayış, uluslararası standartlar da ürün ve hizmet üretmek, tüketicisini memnun etmek ve her geçen gün kendisini daha ileriye taşımasıdır. Türkay Plastik, olarak ürünlerimizin kalitesini, işletme başarısının en temel unsuru olarak kabul etmişizdir. Müşterilerimize her an vaat  ettiği şartlarda, kaliteli mal üretip, teslim etmeyi adet haline getirmişizdir.
Türkay Plastik, olarak  müşterilerimize daha da iyi bir hizmet sunabilmek adına açık alanı 32.000 m² den 42.000 m² ye, kapalı alanını ise 10.000 m² den 20.000 m² ye  kadar genişleterek yeni ürünler üretmeye devam etmekteyiz.
Türkay Plastik, olarak  hammadde alımından imalatına, imalatından müşteriye teslimine kadar ki tüm aşamalarda kaliteli, sistemli ve müşteri memnuniyetinin en  üst düzeylerde olması konusunda da son derece hassasiyet göstermekteyiz. Bu sebepledir ki ISO 9001:2015 Yönetim Sistemlerindeki şartları en etkin olarak uygulanmasını ve AR-GE çalışmalarımızın geliştirilmesi, kalite politikalarımızın temelini oluşturmaktadır.
01 Haziran 2014’te firma kurucumuz olan Nazım Türkay’ı kaybeden Türkay Plastik ailesi olarak bundan sonra Ahmet Türkay liderliğindeki, kurulduğu günden bu yana değişmeyen ilkelerine sadık kalarak dürüstlük, kalite ve sektörde liderlik sorumluluklarının farkındalığında olarak şimdiler ve yarınlar için siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Çalışma Saatleri

Hafta İçiSabah açılış : 09:00 / Akşam kapanı : 18 :00
CumartesiSabah açılış : 09:00 / Akşam kapanı : 13:00
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *