İZMİR / GAZİEMİR / BEYAZEVLER MAH.

İlan No
200

İlan Tarihi
25-06-2019

Mehmet Acar
Üyelik Tarihi : 13 Mayıs 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması


 

ÖZOLGUN OTOMOTİV

 

ÖZOLGUN OTOMOTİV olarak biz otomotiv sektöründe kalitesi kabul görmüş hizmet üreten Türkiye’nin saygın kuruluşları arasına girmek ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın huzurunu temin etmek için hizmetlerimizi bir kerede, zamanında, doğru, sürekli ve güvenilir olarak sunmayı kendimize hedef kabul ederiz.

Sosyal Faaliyetler: 2009 yılında TFF ve NIKE sponsorlugunda duzenlenen 1388 takımın katıldıgı bır yıl suren turnuvada ÖZOLGUN şampıyonlugu kazanmıstır.NTV den canlı yayınlanan fenerbahce kadıkoy kalamış tesıslerınde kı ıstanbul temsılcısını 5-2 gbı farklı bı skorla maglup ederek haklı bır galıbıyetı şampıyonluguyla kutladıgımzı gecede TFF yetkılılerı-Kenan Dogulu-Bora Uzer-Sarp Apak-Rıdvan Dılmen-Metın Tekın ve Mıllı takımlar yardımcı hocaları Sınan ve Taygun hocada yanımızdaydı. 2007 Yılında YENI ASIR ın duzenlemıs oldugu ızmır sampıyonasında ÖZOLGUN yıne 128 takım arasında namaglup olarak İZMİR ŞAMPIYONU olmustur. Eğitimlerimiz Daha iyi olmaya çalışmayan iyi olarak da kalamaz. Yıllık 3120 saat eğitim uygulanmaktadır. İsteyen müşterilerimiz eğitimlerimize katılabilir.

Servis:  40 yıllık çalışma hayatımızda kalitemizden, güvenimizden, dürüstlüğümüzden ödün vermedik ve değerli müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmadık. Bilgi birikimimizi ve tecrübemizi kullandığımız işlerde hiç gözümüz yolda kalmadı. Bizi size bizi tanıyanların anlatmasından yanayız. Bunun için aşağıdaki referanslarımızın yanı sıra “ÖzOlgun” çıkartmasını gördüğünüz her araçtan bizi sorunuz. Yaptığımız işe güvenimiz o kadar tam ki bundan en ufak şekilde çekinmiyor, bunu özellikle rica ediyoruz. Ne duyacağınızı biz çok iyi biliyoruz. Çünkü bu ortamı biz hazırladık, güvenle yoğurup, emekle şekillendirdiğimiz işleri dile getirme görevini müşterilerimize verdik. Sizde bu güveni, bizimle çalışmanın rahatlığını yaşamak, aracınızın işletme maliyetlerini düşürmek istiyorsanız sizleri de ÖzOlgun Otomotiv’e bekliyoruz. Servisçilik bilgi, tecrübe ve güven işidir. 40 Yıllık birikimimizden sizde faydalanın.


331 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü